Event detail - Mimoňské války XII


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Mimoňské války XII
Organiser SANDY - vůdce Mimoňských válek (Tel: 777 834255) ... http://mimonskevalky.cz/
Date of opening 25.08.2007 - 25.08.2007 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Mimoň - na LETIŠTI v Hradčanech
Registered no. 6 people, 3 cars / moto, 90 horses

Mimoňské války XII

Převzato z webu organizátora:

"

4. 5. – 6. 5. 2007, toť bylo datum, během kterého se konal, na našem známém letišti v Hradčanech u Mimoně, v pořadí již jedenáctý sraz příznivců tuningu, nesoucí název Mimoňské války. Ano, Mimoňské války XI. jsou už historií a opět se dá říct, že byly zas o krok lepší, než ty předchozí. Je jasné, že jedenácté války nám trhly zas pár rekordů, ať už v účasti návštěvníku nebo příjezdu speciálně upravených aut.

Jelikož počasí hrálo všem do not, tak se první nadšenci tuningu začali objevovat na letišti již v pátek v dopoledních hodinách. Ačkoli hlavní program této akce vrcholí vždy v sobotu, tak již v pátek letiště praskalo ve švech a místy nebylo k hnutí. Na Mimoňských válkách XI. se opět tradičně soutěžilo hlavně ve SPRINTU na 1/4 míle. V pátek proběhly volné jízdy a v sobotu se už jezdilo naostro, kde se výkony měřily časomírou. Ti nejrychlejší si vybojovali krásné poháry a ti pomalejší si domů vezli brouky v hlavě, jak poladit do příště své miláčky, aby byli zas rychlejší. Krom sprintů proběhly i další známé soutěže, jako SHOW & SHINE (dříve Best Car) v duchu TUNING CUP ČR 2007, BEST CAR AUDIO EMMA ESPL (soutěž o nejhlasitější audio sestavu) a db Drag Racing (měření akustického tlaku v automobilech). Také se tradičně soutěžilo v GUMOVÁNÍ, SLALOMU na 200 metrů a RYCHLOSTNÍ ZKOUŠCE. Nutno říct, že slalom a rychlostní zkouška byly nově měřeny časomírou.

Tento sraz si opět zakládal především na bezpečnosti, takže nové pravidlo, že se v noci nesměla volně pohybovat auta, bylo zcela na místě. Pravý tuner, který je pyšný na svého čtyřkolového miláčka, si vzal toto pravidlo k srdci a nechal přes noc své auto pěkně v klidu. Za to Vám tunerům patří obrovský dík Všichni věděli, že organizátoři jsou vybaveni paintballovými pistolemi, které v případě nějaké neplechy směli použít. I tak se našli, s prominutím, blbečci, kteří pravidla nerespektovali a byli označeni barvou. Jinak je ale nutné říct, že Mimoňské války XI. proběhly bez větších potíží v klidu a pohodě. Můžeme se tedy bez obav za tímto srazem ohlížet jako za velice úspěšným.

"


To this event registered as they will arrive

Participated  0
Not participated  0
Not yet confirmed  6 3 + 3

Came Club member Will go with car His comment Morality
zamek

Mimon je nej:D,už se tam tešim

+1 CR-X II Mimon je nej:D,už se tam tešim
Win
100 % Morality
+1 Civic EG, EH, EJ1, EJ2 100 %
icety
100 % Morality
+1 100 %

Discussion about the event

New topic

Events